Сторінки

субота, 31 грудня 2016 р.

З ЧИМ ІДЕМО В 2017 РІК

Перше, з вдячністю нашим захисникам, і славною пам'яттю полеглих героїв. Те, що ми зустрічаємо 2017 рік в теплі і спокої - це заслуга тих, хто в цю мить стоїть в окопі. Пам'ятаймо..

В Україні почали з'являтися ознаки формування громадянського суспільства. Українці у цьому пройдуть ще довгий шлях, але нинішня активізація діячів і активістів молодого покоління країни дарує багато позитиву. 

Дуже відчутним став масштаб грабунку державних багатств і природних ресурсів. По всій країні у народу безмежно викрадаються дари родючої української землі і надр. Ліси просто вистригаються - скрізь, де ростуть дерева, їх безмежно спилюють. Також важко зрозуміти, як це на території багатими надрами громади, незрозумілі люди видобувають газ, а жителі цієї землі потім ще й купують той газ по ціні втричі завищеної вартості? 

Великі підприємства і агрохолдинги своєю технікою і вантажівками розбивають дороги, але ніколи не відновлюють їх. Крім того, кожен водій, купляючи бензин, платить акцизні кошти, зокрема, і для виготовлення доріг. А їх немає.. Дороги робити! Робити дороги! 

Дуже багато казнокрадів і корупціонерів займають відповідальні посади. І абсолютно відсутня належна правоохоронна і судова система і влада. Тут свою роль має зіграти громадянське суспільство. Як і у всіх інших занедбаних сферах. Народ має відчути, що він влада, перебрати на себе управління, але для цього потрібен розвиток колективної свідомості нації, і в ній - злагодженої взаємодії. Але де поліцейські за покликанням? Такі, для яких честю буде розслідувати злочини президентів та інших посадовців, а не служити режиму. А судді відпускають винуватців особливо тяжких злочинів у такій кількості, що суспільна небезпека від того не спадає. 

Це так живе Україна в ХХІ столітті. Починаємо 2017 рік.. 

Всім друзям, землякам, українцям, народу України бажаю в Новому році бути розумними, уважними, підготовленими, брати управління країною в свої руки, брати керування війною з окупантом, відстояти власність на землю і природні багатства, створити морально-етичні, наскільки це можливо, державні органи, гідний суд, незмінне законодавство, і обов'язкові вибори з 16 років) 


З прийдешнім Новим роком, друзі! 
Найкращих Вам побажань! Приємного святкування! 
Перемоги і Миру! 
Щастя, злагоди, добробуту і здійснення заповітних мрій у Новому році!)

середа, 21 грудня 2016 р.

ЩО СТАЛОСЯ З ПРИВАТБАНКОМ?

Власники ПриватБанку Коломойський і Боголюбов кілька років ставили по всій Україні нові термінали і банкомати, відкривали тисячі нових відділень у кожному місті, у кожному районі, а іноді по кілька штук на одній вулиці.. І все це - для розширення банківської мережі.

Завдяки цьому ПриватБанк охопив 6 000 000 користувачів в Україні, став домінуючим банком на ринку і створив ілюзію могутності та стабільності. 

Паралельно, власники активно залучали людей в Інтернет-банкінг і переводили обіг готівки в електронну сферу. Вони запустили зручний онлайн-сервіс "Приват-24". Крім цього, роздавали всім наліво і направо пластикові картки, привчаючи нас платити ними і оформляти платежі через Інтернет і онлайн-сервіс.

Потім у всіх касах ПриватБанку раптом відмовилися обслуговувати без картки цього банку. Таким чином, вони дотиснули всіх і змусили навіть найстаріших бабусь і дідусів відкрити ці картки. 

Через "Приват-24" до карток були прив'язані телефонні номери їх власників, тому що операції вимагали підтвердження кодом, висланим на телефон. Потім вони стали прив'язувати до цих операцій і EMEI наших телефонів, вимагаючи підтвердження через свій же мобільний додаток. 

Таким чином, ПриватБанк зібрав у себе колосальну базу даних на всю активну частину населення України, і зараз він має у себе дані про всі рухи наших коштів за останні роки - хто що отримував, від кого, за що, хто що купував, хто куди і скільки перераховував. Зрозуміло, ніхто цих грошей ніде не декларував. Тепер Держава буде знати все про нас і про всі наші джерела доходів і надходження, за якими люди не здавали звіти і не платили податки.

Паралельно ПриватБанк займався дуже важливим напрямком діяльності - ставши візуально таким масовим, сильним, потужним, крутим, стабільним і грандіозним, він викликав у людей довіру і почав збирати у них депозити і вклади. Масові кредити при цьому видавати перестали. Але банк привчав людей тримати свої гроші на рахунках в ПриватБанку і не боятися за них, адже банк "величезний і грандіозний".

Збираючи з 6 000 000 українців їх заощадження і накопичення, «ПриватБанк» тихесенько видавав з цих грошей гігантські кредити - але вже не населенню, а дочірнім компаніям Коломойського і Боголюбова, просто виводячи зі своїх рахунків колосальні суми. В цілому «Приват-банк» видав неповоротних і беззаставних кредитів своїм же власним комерційним структурам на 148 000 000 000 гривень - тобто на 6 $ млрд.

Щоб зрозуміли, що це за гроші - в України зараз весь золотовалютний резерв коливається між 16 і 24 мільярдами доларів. Тобто власникам банку вдалося вкрасти суму, яка дорівнює приблизно 1/3 частини всього золотовалютного резерву України!

Що відбулося при націоналізації?

Коломойський і Боголюбов віддали банк-банкрут державі, і спокійно забрали з собою 148 млрд гривень. А борг цей заплатимо ми, прості українці, з своїх кишень, бо за борги "націоналізованого" банку тепер відповідає Державний бюджет.

Порошенко вже про все домовився: він отримає черговий кредит від МВФ на суму близько 5,5 млрд доларів на те, щоб погасити цю колосальну заборгованість. При цьому божевільний борг нашої держави збільшиться до 160 000 000 000 доларів. А у нас весь резерв 24 000 000 000 $! Ми давно вже сидимо в неоплатних боргах і борговому рабстві у МВФ.

І тепер наша держава буде знати про кожну вашу покупку, про кожне ваше перерахування, про всі ваші гроші, і більше не буде ніяких транзакцій без сплати податків.

В кінці року до вас прийдуть і скажуть: "А чому це на твою картку за рік надійшло 111 платежів на суму 111 000 гривень, якщо ти ніде не працюєш, нічим не займаєшся за документами? А заплати нам з цих грошей 10%. А не заплатиш, ми в тебе квартиру заберем чи інше майно".

Державне правління банку тепер знатиме:
- скільки ти накопичив грошей, і де вони лежать,
- що ти купуєш в супермаркетах, коли сплачуєш покупки з картки,
- що купував за останні пару років і оплачував через Інтернет,
- які маєш доходи, і чим займаєшся - хто тобі платить, і за що,
- з яких видів діяльності ти не платиш податки,
- який номер твого мобільного телефону, і де ти знаходишся,
- де стоїть комп'ютер, з якого ти найчастіше заходиш в Приват-24, яка у нього мак-адреса, через яку ай-пі і якого провайдера він ходить в мережу,
- де ти реально живеш, тощо..

Раби держави будуть під контролем!
А Коломойський з УКРОПівськими братками грабонули українців на 148 млрд. грн.

субота, 17 грудня 2016 р.

ТОП-5 УКРАЇНЦІВ, ЯКІ НАДИХАЮТЬ

Мазепа як державний діяч
Шевченко як духовний поет

Вернадський як мудрий науковець
Довженко як прогресивний митець
Лобановський як геніальний тренер


Це ТОП-5 моїх улюблених українців. Які своїм життям показали рівень і визнання світового масштабу. Найбільше мене надихали вони. Більше приємно, що двоє з них - Вернадський і Довженко творили у Шишацькому краї.


середа, 14 грудня 2016 р.

ДОНАЛЬД ТРАМП ДЛЯ США - ДЕСТАБІЛІЗУЮЧИЙ ЕЛЕМЕНТ

Скажу і я про Трампа. Всі висловлюються, я теж маю думку... 

На моє глибоке переконання, президент Дональд Трамп - це проблема для США, це для штатів "дестабілізуючий елемент" (так і запишіть). Він зневажає ЦРУ і Пентагон - основу стабільності і сили цієї країни. А отже, періодично виникатимуть проблеми і конфлікти в середині державного управління. Це такий собі емоційний хлопець, тож від нього можна чекати все, що завгодно. 

Політично Трамп керуватиметься інтересами своєї країни, а не захистом демократії у світі. Це само по собі розв'яже руки путінам, асадам і їм подібним, які ще не набрали ваги. Прогнозую збільшення гарячих зон і осередків війни на планеті. Як бізнесмен він дбатиме про наповнення бюджету США, але і витрати будуть більш внутрішні, ніж зовнішні. Уріжуть багато програм по розвитку демократичних процесів та реформ у багатьох країнах, у нашій в тому числі. 

У середовищі державної влади Америки багато хто не поділятиме такий курс президента. Бо багато дивляться на стабільність і безпеку своєї країни через призму стабільності і безпеки у світі загалом. Тому ймовірними є конфлікти і суперечки Трампа з Конгресом, спецслужбами та оборонним відомством. Все це і багато іншого свідчить про те, що світова нестабільність в найближчому майбутньому буде більш відчутна. Коротше кажучи, гірше - ще попереду...